Naruto PBF

Witamy na całkiem nowej grze PBF o Naruto.

#1 2008-07-15

Yoo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 38
Punktów :   

Sharingan

Sharingan jest specjalną zdolnością znajdującą się w źrenicy wybranych członków klanu Uchiha. Jest to charakterystyczna cecha źrenicy.Sharingan wraz z większym poziomem pozwala przejmować jutsu i przeidywać kolejny ruch przeciwnika.Występują trzy poziomy sharingana.

http://www.senpuu.net/fotki/shar_lvl1.gif Poziom pierwszy - wstępny. Jest to pierwszy etap rozwoju sharingana. Takie źrenice mają shinobi klanu Uchiha zaraz po przebudzeniu tej zdolności i dopiero z czasem rozwijają się one do pełnego sharingana drugiego poziomu. Posiadają dwie "łezki" umieszczone naprzeciw siebie. Sharingan ten pozwala przede wszystkim dostrzegać zjawiska niewidoczne normalnym okiem - obiekty poruszające się z dużą szybkością, przepływ czakry, także w pewnym zakresie patrzenie poprzez przedmioty. Jeśli idzie o zdolność kopiowania, dotyczy ona praktycznie tylko taijutsu.

http://www.senpuu.net/fotki/shar_lvl2.gif  Poziom drugi - podstawowy. Klasyczna, rozwinięta forma sharingana z trzema łezkami. Sharingan w tej postaci oprócz znanych z formy wstępnej zdolności postrzegania w znacznie szerszym zakresie od oczu zwykłych śmiertelników, pozwala kopiować praktycznie wszystkie techniki taijutsu, ninjutsu i genjutsu z wyjątkiem tych ograniczonych do więzów krwi. Umożliwia również w pewnym zakresie przewidywanie przyszłych ruchów przeciwnika. Ma również zastosowanie przy stosowaniu technik genjutsu.

http://www.senpuu.net/fotki/shar_lvl3.gif Poziom trzeci - kalejdoskop (mangekyou sharingan). Unikatowy, wysoki poziom rozwiniętego sharingana. Według podań, sposobem uzyskania tego sharingana jest zabójstwo najbliższego przyjaciela. Jedynym znanym shinobi, któremu udało się osiągnąć ten poziom jest Itachi Uchiha.

Techniki związane z tym Kekkei Genkai:
Sharingan Soufuusha Sannotachi
Meimoshinjitsu no jutsu
Utakata
Bunshin Bakuha
Magen • Kyouten Chiten
Mangekyou "Implosion" Technique
Tsukuyomi
Amaterasu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komurka.pun.pl www.polskieforumyt2game.pun.pl vilenos killarney praca numer konta babkiwego zakład karny w potulice